رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
برگزاري جشن انقلاب با حضور خانواده بزرگ شهرداري مورخ 92/11/19

بسم الله الرحمن الرحيم

 

به مناسبت دهه مبارك فجر ، جشن انقلاب با حضور خانواده كاركنان شهرداري فولادشهر برگزار شد .

در اين جشن باشكوه كه به همت روابط عمومي شهرداري بر پا شده بود كياني رئيس شوراي اسلامي فولادشهر ضمن خوش آمد گويي به حاضرين فرارسيدن سي و پنجمين سالگرد پيروزي حق بر باطل و به ثمر رسيدن انقلاب عظيم اسلامي را تبريك گفت .

وي در ادامه افزود : به فرموده مقام معظم رهبري ، ‌اين انقلاب بي نام خميني در هيچ جاي جهان شناخته شده نيست و رهبري آگاهانه و موثر ايشان در جهت دهي مناسب نهضت يكي از الطاف الهي بوده است .

كياني در ادامه اظهار داشت : اينك پس از گذشت سي و پنج سال از آن رويداد ارزشمند بر ماست كه با نصب العين قرار دادن انديشه هاي متعالي بنيانگذاز كبير انقلاب و پيروي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري در پيشبرد و توسعه كشور به وظيفه ديني و ملي خود عمل نماييم .

همچنين حسين اميري شهردار فولادشهر براي لحظاتي پشت تريبون قرار گرفت و با تبريك ايام الله دهه فجر از تلاشگران شاغل در شهرداري كه با همت و پشتكار شهررا براي زيستن مهيا ميسازند تقدير نمود .

 وي حضور خانواده كاركنان در اين جشن را دليل علاقه مندي آنان به آرمانهاي انفلاب برشمرد و اظهار اميدواري كرد در كنار هم لحظاتي توام با شادي و ساعاتي به ياد ماندني را سپري كنند .

وي همچنين از برگزار كنندگان جشن انقلاب به ويزه روابط عمومي تقدير كرد .

مراسم آتش بازي ،‌ جنگ عروسكي ، مسابقات تفريحي  ،‌ موسقي  و اجراي نمايش كمدي با حضور هنرمند محبوب اصفهاني ( قدرت اله ايزدي آقارشيد ) از ديگر عناوين اين جشن بود كه بصورت متنوع مورد استفاده خانواده ها قرار گرقت .

 رضا اسماعيلي مسئول روابط عمومي شهرداري فولادشهر هدف از برگزاري اين جشن را احياي آرمانهاي انقلاب اسلامي و آشنايي هر چه بيشتر اعضاي خانواده به ويژه نسل جوان با مفاهيم انقلاب عنوان كرد و افزود : ايجاد شور و نشاط و حضور بيش از پيش خانواده ها در كنار يكديگر از اهداف جنبي اين برنامه بوده است .

 

 

 

3149 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 13 دی ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177