رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
سال 93 با تحول جهادي در مديريت شهري مورخ93/1/18

بسم الله الرحمن الرحيم 

 

 

شهرداري فولادشهر با بكارگيري مديريت جهادي، در ارائه خدمات به شهروندان از هيچ كوششي دريغ نمي نمايد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري فولادشهر، شهردار فولادشهر در خصوص نامگذاري سال جاري اظهار داشت: مقام معظم رهبري با نامگذاري سال 93 به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي تكليف را براي ما مشخص نموده اند، كه بايستي با استفاده از مفاهيم پر معني اين پيام ، بتوانيم اقتصاد شهري و منابع درآمدي پايداري براي شهر شكوفا نماييم.

حسين اميري در ادامه با بيان اينكه در راستاي فرهنگ سازي و توجه به زير ساخت هاي فرهنگي ، بايد سياست هاي فرهنگي برنامه ريزي نماييم تصريح كرد: مديريت شهري در راستاي پيام مقام معظم رهبري، از ابتداي شروع كار خود در دوره چهارم شورا عملا عزم خود را به كار گرفته كه با سبك مديريت جهادي در ارائه خدمات به شهروندان و اجراي برنامه هاي عمراني و خدماتي، فرهنگي و اجتماعي از هيچ كوششي دريغ ننمايد.

وي همچنيين خاطرنشان ساخت: زماني مي توانيم ادعا كنيم كه كاري در شهر انجام داده ايم كه بتوانيم    رضايت مندي مردم را حاصل نماييم و نقاط ضعف و قوت و مشكلات شهر را شناسايي و براي آن برنامه ريزي و در جهت رفع آن اقدام عملي با استفاده از روش هاي مديريت جهادي به كار بگيريم.

اميري شهردار فولادشهر در خصوص ارتباط ميان اقتصاد و فرهنگ گفت: به منظور عملياتي نمودن ابعاد وسيع فرهنگ چه در بحث تحول فرهنگي ، چه در بحث تغيير فرهنگي و چه در راستاي استراتژي هاي فرهنگي نيازمند داشتن منابع درآمدي و اقتصاد شكوفا مي باشيم .

وي همچنين در ادامه افزود: اگر منابع اقتصادي مشخص شده منطقه اي، محلي  ويا كشوري شناسايي و به كارگيري نشود قطعا در ابعاد فرهنگي هم حركت وهم فعاليت هاي سازمان هاي متولي فرهنگ به خوبي صورت نخواهد گرفت.

 

اميري در پايان اظهار داشت: اين پيام رهبري مفهوم وسيعي دارد كه هر حوزه آن نيازمند برنامه ريزي و    سياست گذاري مي باشد، كه  ما در هر دو حوزه سياست و اقتصاد برنامه هاي خوبي در نظر گرفته ايم ، كه در سال جاري عملياتي خواهند شد.

 

 

2889 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 13 دی ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177