رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
رنگ و بوي فرهنگي در مباحث عمراني شهر فولادشهرمورخ93/1/18

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

 در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي مباحث عمراني رنگ و بوي فرهنگي به خود مي گيرد .

به گزارش روابط عمومي شهرداري فولادشهر، مهندس مختاري معاون امور فني و عمراني شهرداري با بيان اين مطلب كه در سال جاري بايد مبحث عمراني به سمت و سوي فرهنگي سوق داده شود گفت : در حال حاضر 3 فرهنگ سراي جديد در 3 محله كار نقشه و طراحي آن در حال انجام است تا در راستاي فرمايشات رهبري در خصوص نامگذاري سال جديد قدمي برداشته شود .

وي در ادامه افزود : در اين راستا برنامه هاي فرهنگي و ورزشي را هم در دستور كار قرار داده و درحوزه فرهنگي دو كتابخانه كه در چند سال گذشته توسط سازمان عمران به صورت نيمه كاره رها شده بود در اختيار شهرداري قرار گرفته تا كار تجهيز  و آماده سازي آن صورت گيرد .

مهندس مختاري خاطر نشان ساخت : در جهت تحقق شعار امسال در راستاي امور فرهنگي احداث خانه كودك مد نظراست و همچنين اصلاح هندسي تقاطع ها و ميادين شهري و دفع آبهاي سطحي از ديگر برنامه هاي در دستور كار مي باشد .

معاون امور فني و عمراني شهرداري در خصوص نامگذاري سال جديد اظهار داشت : عزم جدي و جهادي مي طلبد تا اين شعار به صورت واقعي تحقق يابد كه لازمه آن هم اين است كه همه مسئولين در يك راستا همقدم باشند .

وي در ادامه بيان داشت در امور خدماتي ، شهرداري به تنهايي نمي تواند  نيازهاي مردم  را  رفع كند بلكه همكاري همه دستگاههاي مربوطه در اين زمينه را مي طلبد ، چرا كه اين شعار فقط با همدلي و همكاري مستمر همه مسئولين تحقق مي يابد .

مهندس مختاري ساماندهي ميادين و خيابانها در جهت تلاش براي كاهش آمار تصادفات و رفع مشكلات ترافيكي شهر را شيرين ترين خاطره كاري خود و همكارانش در نوروز امسال دانست

 

 

 

 

2685 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 13 دی ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177