رهبری

محتوای جدید

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

سامانه 137

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها

 

اخبار روز
تجلیل از جانبازان و فرزندان شهید شاغل در شهرداری در آستانه هفته بسیج

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج طی مراسمی از جانبازان و فرزندان شهید شاغل در شهرداری تجلیل به عمل آمد.

دکتر محمدی شهردار فولادشهردر این مراسم معنوی گفت: جانبازان، شهیدان زنده اند و شما جانبازان سرافراز براي استقرار حكومت اسلامي و فراگير شدن در سراسر جهان كوشش كرديد و اکنون بیداری اسلامی مرهون رهبری مقتدرانه بنیانگذار انقلاب اسلامی و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده آنان است .

وی در ادامه افزود: آرامش امروز کشورمان و دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به ثمر رسیده و وظیفه هر یک از ما تبیین انقلاب و دستاوردهای آن به نسل جدید است و اميد است در هر جايگاهي كه حضور داريم دستاوردهاي انقلاب را پاسداري كنيم و در تربيت و ارتقاء علمي و فرهنگي جامعه كوشا باشيم.

شهردار فولادشهر با اشاره به اینکه این گونه مراسم صرفاً برای یادآوری ایثارگری شما عزیزان به خودمان است گفت: اگر بتوانیم کار توام با اثربخشی را در ادارات تسری بخشیم ، کم از ایثارگریهای دوران دفاع مقدس نیست.

دکتر خدابنده بخشدار فولادشهر در این مراسم بیان داشت : شهدا و ایثارگران حق بسزایی به گردن ما دارند .

وی درباره مقام شهید و شهادت اظهار داشت : شهید یعنی قداست ، شهید یعنی پاکی و امانت و شهید یعنی همه مولفه ها و خصایل خوب انسانی وی خطاب به فرزندان شهید و جانبازان شاغل در شهرداری گفت : ما باید با رفتار خودمان آرمانهای شهداء را حفظ نمائیم و باید برای شهروندان و دیگر کارکنان شهرداری به لحاظ رفتاری و گفتاری الگو باشیم.

دکتر کیانی عضو شورای اسلامی فولادشهر هم ضمن تبریک هفته بسیج در مقام شهید و شهادت گفت : همه ما
وام دار خانواده شهدا هستیم و حضور جانبازان ، ایثارگران و خانواده های شهدا در هرجایی مایه خیر و برکت است

وی در ادامه گفت: امنیت و حضور ما در اینجا حاصل جانفشانی و ایثارگری شهدا و جانبازان است و مادامی که در این مسیر باشیم هیچگونه گزندی از طرف دشمن نخواهیم دید و باید همواره یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم

در ادامه تعدادی از جانبازان شاغل برخی درخواستهای خود را مطرح کردند .

شایان ذکر است در پایان این جلسه که با حضور دکتر خدابنده بخشدار فولادشهر دکتر کیانی عضو شورای شهر فولادشهر - رییس اداره حراست رییس اداره ارتباطات  و مسول امور ایثارگران شهرداری برگزار گردید از جانبازان  و فرزندان شهید شاغل در شهرداری با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.

 

 

159 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 4 آذر ماه 1397


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177