رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
رییس اداره آموزش و پرورش فولادشهر با مدیریت شهری دیدار کرد .

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهردر دیدار رییس اداره آموزش و پرورش فولادشهر با مدیدریت شهری دکتر محمدی بیان داشت : حوزه اموزش و پرورش  یک حوزه وسیع و تاثیر گذار می باشد که با تربیت آینده سازان جامعه اسلامی سرو کار دارد .

شهردار فولادشهر در ادامه گفت : شهرداری و آموزش و پرورش دو نهادی هستند که بیشترین سرو کار را با شهروندان و شهر دارند که هم در راه مسائل فرهنگی و هم مسائل آموزشی باید نقش موثری را ایفا نمایند .

وی افزود: سعی داریم با همکاری آموزش و پرورش و استفاده از پتانسیلهای موجود در مدارس آموزه های شهروندی را به سرانجام برسانیم و فرهنگ های ناصحیح شهرنشینی را دور بریزیم.

وی همکاری دو نهاد شهرداری و آموزش وپرورش را یک نتیجه برد برد دانست و گفت: فولادشهر به شهری در حال حرکت تبدیل شده است و در این مسیر همراهی ،همفکری و همدلی همه نیروهای و مسئولین شهرستان را می طلبیم.

مهندس مصطفی زاده رئیس شورای شهر نیز در این دیدار گفت: آموزش و پرورش فنداسیون قوی انسانها می باشد که هر چه این فنداسیون در کودکی قوی و محکمتر باشد در سالهای آینده بسیار تاثیر گذارتر خواهد بود .

مصطفی زاده تصریح کرد: شهرداری نقش اول حوزه های شهری ، شهروندی و شهرنشینی را دارد و آموزش و پرورش می تواند در کنار این مجموعه به فعالیتهای خوبی دست پیدا کند .

در ادامه موسوی رئیس اداره آموزش و پرورش تصریح کرد: تاثیر گذاری مجموعه آموزش و پرورش در شهر بر کسی پوشیده نمی باشد لذا این نهاد آمادگی خود را برای همکاری و همراهی با شهرداری در راستای آموزه های فرهنگی و اجتماعی اعلام می نمائید .

وی به مشکلات اداره اموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: اعتبارات کم و حجم بالای فعالیتهای آموزش و پرورش باعث نخواهد شد تا وظیفه اصلی خود در راستای آموزشهای شهروندی را فراموش کنیم .

در پایان با اهداء لوح از همکاری شورای اسلامی و شهردار تقدیر به عمل آمد .

 

 

2396 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 11 اردیبهشت ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177