رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر فولاد شهر با شهردار

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر نشست مشترک اعضای شورای اسلامی با شهردار فولادشهر در خصوص برنامه ریزی ایام دهه فجر و بررسی پروژه های ناتمام شهری در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد

مهندس لیموچی نایب رئیس شورای اسلامی در این نشست ضمن تبریک به مناسبت فرار رسیدن ایام دهه فجر از زحمات شهردار فولادشهر در خصوص پرداخت معوقات پرسنل شهرداری تقدیر و تشکر کرد.

 لیموچی با تاکید بر اینکه اولویت برنامه‌های شورا  اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهر فولاد شهر است، تصریح کرد: با همکاری و هماهنگی خوبی که بین  شهرداری و شورای شهر وجود دارد؛امیدواریم به زودی شاهد اتمام پروژه های نیمه تمام شهرو کسب رضایت مردم باشیم

دکتر بابک محمدی شهردار فولادشهرضمن تبریک به مناسبت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت:  شهرداری  فولادشهر برنامه های متنوعی در حوزه های مختلف از جمله ورزشی، مذهبی، فرهنگی، عمرانی، فضای سبز، زیباسازی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته است.

 شهردار فولادشهر در ادامه گفت: پرداخت بموقع حقوق کارکنان و کارگران جزء دغدغه های اصلی و همچنین اولویت برنامه مدیران شهرداری است و تلاش خود را در جهت پرداخت بموقع حقوق بکار خواهیم گرفت.

شهردار فولاد شهر در ادامه از اهتمام شورای اسلامی شهر نسبت به پیگیری مشکلات شهروندان شهر تشکر کرد و افزود: با همکاری خوب شهرداری و شورای اسلامی  گام‌های خوبی در بخش‌های مختلف در سطح شهر برداشته خواهد شد.

وی تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را یک امر ضروری دانست و افزود : پروژه های نیمه تمام، به ویژه  56 پروژه ای که توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری که در دست اجرا است،  در کوتاه ترین زمان به بهره برداری خواهد رسید.

در پایان  این نشست معاونت خدمات شهری، معاون سازمان سیما ، منظر وفضای سبز، مدیر عامل سازمان آتش نشانی، مسئولین ادارات درآمد، عمران، مالی، طرح و برنامه و بودجه، ارتباطات به ارائه گزارش پرداختند.

 

 

745 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 23 مهر ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177