رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
شهردار فولادشهرفرا رسیدن هفته معلم را به رئیس اداره آموزش و پرورش فولادشهر و معلمین تبریک گفت.

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر، دکتر محمدی با حضور در اداره آموزش و پرورش، ضمن گرامی داشت سالروز شهادت استاد فرزانه و معلم اخلاق، استاد مرتضی مطهری و تبریک فرا رسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: دانستنی های انسان در زمینه های علمی و تربیتی از آثار و نتایج تلاش ها و ایثارگری های معلمان است.

دکتر محمدی در ادامه گفت در برنامه های فرهنگی معلمان بهتر از هر فرد دیگری می‌توانند در کنار شهرداری به ترویج فرهنگ شهروندی کمک کنند  و نقش موثری را ایفا کنند  

وی با اشاره به اينكه مدرسه مكاني است براي انسان سازي و آموزش گفت : همه آحاد جامعه مدیون خدمات معلمان هستند و باید با ارج نهادن به این قشر تلاشگر، دین خود را به این مقام بطور شایسته ادا کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز با تجلیل از شخصیت و جایگاه ویژه معلمان در جامعه، گفت: یکی از مراکز مهم علم و فرهنگ در جامعه آموزش و پرورش می باشد و نقش معلمین در فرهنگ سازی مناسب و تربیت نسل جوان جامعه و سوق دادن آنها به مسائل علمی و فرهنگی بسیار حائز اهمیت است .

مدیر اداره آموزش و پرورش فولادشهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری و شورای شهر گفت: تلاش و تکاپو برای رسیدن به غایت زندگی در گرو تعلیم و تربیت و بر محور شایستگی های اخلاقی و حرفه ای معلمین محقق می شود.

 

 

593 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 23 مهر ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177