رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
جشن نسیم مهر به میزبانی شهرداری فولادشهر برگزار شد

شامگاه روز چهارشنبه (1خرداد) جشن نسیم مهر ویژه حمایت از خانواده زندانیان شهرستان لنجان با حضور مسئولین شهرستان، بخش فولادشهر و خیرین در سالن اجتماعات شهرداری فولادشهر برگزار شد.

 دکتر محمدی شهردار فولادشهر در این مراسم حمایت از خانواده های زندانیان را موجب کاهش آسیب در جامعه دانست و اظهار کرد: با ورود سرپرست خانواده به زندان، خانواده وی نیز با مشکلات فراوانی که ناشی از پیامدهای مجازات حبس می باشد دست و پنجه نرم می کنند.کمک به خانواده ها و آزادی زندانیان نیازمند می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی نیز منجر شود و به سالم سازی جامعه کمک کند.

شهردار فولادشهر: ترویج فعالیت فرهنگی را یک اولویت در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه دانست و افزود:  برگزاری جشن نسیم مهر  حرکت ارزشمندی برای کاهش مشکلات خانواده های زندانیان به شمار می رود.


وی در ادامه گفت: خوشبختانه کمک به  خانواده های نیازمند در میان مردم نیک اندیش فولادشهر به یک فرهنگ حسنه تبدیل شده است و نمونه آن ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به مناطق سیل زده خوزستان معنای نوع دوستی به هموطنان خود را کامل کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سرافراز امام جمعه فولادشهر در این مراسم با اشاره به تاکیدات فراوان دین اسلام در خصوص بنیان خانواده افزود: دشمن با اهداف تهاجم فرهنگی بنیان خانواده در حکومت های اسلامی را مورد هدف قرار داده و امروز وظیفه ماست که در این زمینه با برنامه ریزی داشته و اهداف دشمن را نقش برآب کنیم.

مسعود سرافراز افزود: زمانی که سرپرست یک خانواده در بند است اولین کسی که دچار مشکل می‌شود، خانواده است و برگزاری چنین مراسمات اقدام خداپسندانه و الهی است و آزادی زندانیان جرایم غیر عمد  و کمک به خانواده نیازمند زندانیان اجری بزرگ و مضاعف خواهد داشت.

 وی در ادامه گفت : مردم فولادشهر همواره در کار خیر پیش قدم بودند و  در جمع آوری کمک به هموطنان سیل زده هم بستگی خود را نشان دادند.

دکتر کیانی عضو شورای اسلامی دراین مراسم با اشاره به افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه افزود : ریشه یابی و شناسایی دقیق ناهنجاری و آسیب های اجتماعی و یافتن دلایل بروز این مشکلات امر بسیار مهم است که برنامه ریزی و برنامه های مفرح و مدوم می توان در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشد.

وی در ادامه تصریح کرد در اکثر آسیب های اجتماعی ردپای مسائل اقتصادی را به وضوح می توان دید که عده‌ای بر اثر اهمال‌کاری یا سهوا گرفتار زندان شده‌اند و خانواده‌های آن‌ها به علت نبود سرپرست سرگردان و در معرض خطرات جدی هستند و می‌توانیم با کمک به یک زندانی غیرعمد خانواده‌ای را از آسیب اجتماعی و گرفتاری‌های مختلف نجات دهیم.

 

 

 

739 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 23 مهر ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177