رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
مسابقات دوچرخه سواری بزرگسالان قهرمانی کشور در فولادشهر برگزار شد

 

مراسم اختتامیه و آخرین روز از رقابت های  مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری بزرگسالان کشور در در بخش استقامت جاده با حضور 85 ورزشکار از28 استان و به میزبانی فولادشهر برگزار شد.

در این مراسم محسن یونسی معاون فرماندار لنجان ضمن خیرمقدم به ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری کشور گفت: شهرستان لنجان دارای پتانسیل های زیادی در زمینه های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، گردشگری می باشد که وجود این پتانسیل ها و موقعیت استراتژیکی آن را به شهرستانی مهم در استان اصفهان تبدیل کرده است 

معاون فرماندار در ادامه افزو: بخش قابل توجهی از ورزشکاران شهرستان، متعلق به بخش فولادشهر می باشد و امروز شاهد قهرمانی این ورزشکاران در بخش های مختلف می باشیم.

 رئیس هیئت دوچرخه‌ سواری استان اصفهان گفت: در استان اصفهان پیست مناسبی برای دوچرخه سواری وجود ندارد و باید تلاش کرد تا زمینه پیشرفت بیشتر ورزش دوچرخه سواری در استان فراهم شود  

جلیل عباسپور افزود: ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد باید برنامه‌ها و فعالیت‌های بیشتری در این زمینه بخصوص ورزش دوچرخه سواری صورت پذیرد.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در این مراسم به تفاهم نامه همکاری فدراسیون دوچرخه سواری و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشوراشاره داشت و افزود: شهر فولادشهرپتانسیل های خوبی را در زمینه های مختلف بویژه در زمینه ورزش در خود جای داده است و شرایط لازم را جهت میزبانی در برگزاری مسابقات را دارد.

قمری در ادامه بیان داشت: در سال گذشته ما توانستیم با تلا شه های انجام شده  تقویم فدراسیون را اجرایی کنیم و امروز شاهد توانایی خوبی در بخش بانوان و آقایان می باشیم

خسرو قمری در پایان سخنان خود از تلاش های مسئولین استان ، شهرستان بویژه شهر فولادشهر که زمینه برگزاری این مسابقات را فراهم ساختند تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه مهندس مصطفی زاده رئیس هیئت دوچرخه سواری فولادشهر با بیان اینکه برگزاری همایش های ورزشی بویژه دوچرخه سواری سلامت مردم، کاهش آلودگی و ترافیک شهر تأثیر بزرگی دارد و زمینه شادابی و نشاط اجتماعی را فراهم می سازد.

رئیس شورای فولادشهر افزود: شهر فولادشهر توانایی تبدیل شدن به یک مسیر گردشگری برای دوچرخه سواران را دارد.

در مراسم اختتامیه این مسابقه از نفرات برتر با اهدای مدال و لوح یادبود تقدیر شد.

 

 

210 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 6 تیر ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177