رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
ارائه گزارش عملکرد سه ماهه سالجاری شهرداری فولادشهر توسط شهردار در صحن شورای اسلامی فولادشهر

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری،  دکتر محمدی شهردار فولاد شهر به همراه معاونین و مدیران پیرو مسائل و وارائه گزارش سه ماهه سال جاری با حضور در صحن شورای شهر جلسه مشترکی با اعضای شورای اسلامی برگزار نمودند.

در این جلسه که بعد از ظهر روز یکشنبه 16 تیرماه در محل سالن جلسات شورا برگزارشد، دکتر محمدی شهردار با تأکید بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با توجه به نیاز شهروندان اظهار داشت: برنامه‌های اجرایی شهرداری در راستای بهبود و ارتقا کیفیت زندگی شهروندان با رفع چالش‌ها و نیازهای آنان در شهر محقق می‌شود.

شهردار فولادشهر افزود: با تعامل و همکاری خوب شورا و شهرداری با دیگر دستگاه های خدمات رسان و ادارات مستقر درشهر می تواند به توسعه و پیشرفت شهر و همچنین بهرمندی بیشتر شهروندان از خدمات شهری کمک کند.

مهندس مصطفی زاده رئیس شورای اسلامی شهر فولادشهر با تقدیر از زحمات شهردار و عوامل شهرداری پیگیری مطالبات مردمی را مهم ترین وظیفه شورا عنوان کرد و خواستار سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در شهر شدند.

وی در ادامه افزود: امروز بایدکار جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده تا مشکلات مردم را مرتفع کنیم.
مصطفی زاده با اشاره به وجود مشکلات  اقتصادی گفت: شورای اسلامی و شهرداری تمام تلاش خود را جهت رضایمندی مردم فولادشهر بکار گرفته است و در ماه های آینده شاهد تحول رو به رشد در زمینه خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.

در ادامه، اعضای شورای شهر دغدغه‌های خود در خصوص مدیریت امور شهر را با مدیران ارشد شهرداری فولادشهر در میان گذاشته و در جریان برنامه‌های پیش‌روی شهرداری قرار گرفتند.

 

 

147 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 6 تیر ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177