رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
تجلیل از مدال آور رشته تنیس روی میز در مسابقات جهانی کارگران 2019 اسپانیا

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر دکتر محمدی شهردار به اتفاق دکتر کیانی و خانم کنارنگ عضو شورای اسلامی در نشست صمیمانه ای از خانم رقیه حق شناس نایب قهرمان مسابقات جهانی تنیس روی میز در رقابتهای تیمی و دوبل 2019 اسپانیا  تقدیر بعمل آورند.

دکتر محمدی با ابراز خوشحالی از حضور قهرمانان ورزشی  متعدد در رشته های مختلف ورزشی در فولادشهر گفت: امیدواریم شهرداری فولادشهر توانسته باشد با نظر مساعد کلیه اعضای محترم شورای اسلامی شهر که همواره پشتیبان جوانان و قهرمانان بوده اند گامی هرچند کوچک در حد بضاعت خود جهت تجلیل از این افتخارآفرینان برداشته باشد

شهردار فولادشهر ضمن تقدیر از زحمات بانوی قهرمان و خانواده محترم ایشان گفت: خانواده ها می توانند با حمایت و برنامه ریزی برای فرزندان خود و ورزشکاران نیز با همت، تلاش و پشتکار، قهرمانانی بزرگ هم چون رقیه حق شناس و افتخارآفرین برای جامعه باشند

خانم کنارنگ عضو شورای اسلامی فولادشهر در ادامه افزود:  ورزش بانوان امروز به شکوفایی رسیده است و هر مدالی که در رویداد‌های مهم به دست آمده است، یک قدم به سمت موفقیت خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به نقش ورزشکاران مدال آور به عنوان الگوهای رفتاری جامعه علی الخصوص در بین جوانان اظهار داشت: مدیریت شهری تلاش خود را برای تجلیل از قهرمانان شهر به کار برده است و نیاز است همه نهادهای متولی حتی الامکان از این قشر حمایت همه جانبه داشته باشند.

 دکتر کیانی عضو شورای اسلامی  در این نشست با اشاره به نقش بانوان  در پیشبرد توسعه جوامع افزود: نقش بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور هم در جریان شکل گیری انقلاب وهم در پایداری وماندگاری این انقلاب غیر قابل انکار است .

 وی در ادامه گفت : ورزش امروز به یکی از پرمخاطب‌ترین پدیده‌ها تبدیل شده که از آن می‌توان به عنوان اهرمی پرقدرت برای مقابله با ناهنجاری‌ها و حمله فرهنگی و اجتماعی دشمنان استفاده کرد.

شایان ذکر است در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از بانوی قهرمان و ورزشکار فولادشهری تقدیر شد.

 

 

538 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 26 بهمن ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177