رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
مراسم سوگواری و عزاداری امام حسین (ع) و یاران باوفایش در فولادشهر

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری مراسم سوگواری عاشورای حسینی با حضور هزاران نفراز مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه فولادشهر برگزار گردید.

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) همچون سالهای گذشته با حضور و شور وصف ناپذیر عاشقان خاندان عصمت و طهارت برگزار گردید و خیابانها ، بلوارها و محلات فولادشهرکه از چند روز قبل از آغاز محرم سیاه پوش شده بود، مهیای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) و یاران باوفایش گردید و در جای جای شهر هیئتهای مذهبی با برافراشتن پرچمها و علم عزاداری و برپایی خیمه و ایستگاه صلواتی آماده برگزاری مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) گردیدند و در دهه محرم به عزاداری پرداختند.

نقطه اوج این سوگواری ها روز عاشورای حسینی بود که مردم ولایتمدار فولادشهر در قالب دسته ها و هیئتهای مذهبی باشکوهتر از هرسال به مقام والای شهیدان کربلا ادای احترام کردند و در سوگ امام حسین (ع) و یارانش با سینه زنی و زنجیرزنی همراه با نوحه خوانی اشک ماتم ریختند و در چند نقطه از شهر نماز ظهر عاشورا اقامه گردید . همچنین در ایام دهه محرم شهردار فولادشهر ، اعضای شورای اسلامی فولادشهر و کارکنان شهرداری با حضور در مساجد ، تکایا و هیاتهای مذهبی هم نوا با شیفتگان خاندان اهل بیت (ع) به عزاداری و سوگواری پرداختند.

 

 

 

1170 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 26 بهمن ماه 1398


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177