رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
همایش گرامیداشت 9 دی در بخش فولادشهر برگزار شد

در آستانه سالگرد حماسه مردم ایران اسلامی در نهم دیماه سال 88 ، همایش گرامیداشت یوم الله نهم دی ، در بخش فولادشهر برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهردر این همایش که با حضور مسئولین و مردم ولایتمداربخش فولادشهر در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد ، ابعاد مختلف فتنه سال 88 و حماسه نهم دیماه سال 88 مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر محمدی شهردار فولادشهر در این گردهمایی بیان داشت : حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ولایتمدار ایران اسلامی محسوب می شود. حماسه 9 دی ماه که در تاریخ انقلاب اسلامی این سرزمین با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله گردید به راستی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی بود که همواره تا پای جان برای حفظ و دفاع از آرمان‌ها انقلاب اسلامی و شکوه و عظمت این سرزمین در برابر دسیسه های دشمنان ایستاده اند و برای اثبات این ادعا از هر قشر و تفکر سیاسی با انسجام و همدلی خود با حضور گسترده بیزاری و حس انزجار خود را نسبت به دشمنان قسم خورده ایران نشان دادند و بدین گونه حماسه ای دیگر در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آفریدند و با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ارزش های دینی و اسلامی خود را حفظ نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین صیام پور نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه لنجان نیز اظهار داشت : یکی از مهمترین برنامه های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در جریان انتخابات ریاست جمهوری، ایجاد خلل در صفوف منظم مردم و تلاش در جهت تضعیف این نظامی الهی بود.

وی گفت: اتحاد و وحدت میان مردم در تبعیت محض از مقام معظم رهبری باعث شد که فتنه گران نتوانند در توطئه های پیش بینی شده های خود پیروز شوند.

صیام پور افزود: نقش بی بدلیل مقام معظم رهبری در هدایت مردم باعث شد که حماسه ای در نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهم دیماه به وجود آید که طی آن طومار فتنه گران برای همیشه در هم پیچیده شد .

وی اظهار داشت: تأکید مقام معظم رهبری در افزایش بصیرت باعث شد که مردم بتوانند در غبار فتنه، راه را تشخیص داده و با خلق حماسه ای تاریخی در نهم دیماه ، آمادگی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کنند .

 

 

304 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 1 تیر ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177