رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
تجلیل از جانبازان و فرزندان شهید شاغل در شهرداری

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر طی مراسمی با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی و شهردار فولادشهر از جانبازان و فرزندان شهید شاغل در شهرداری تجلیل به عمل آمد.

دکتر محمدی شهردار فولادشهردر این مراسم معنوی گفت: جانبازان، شهیدان زنده اند و شما جانبازان سرافراز براي استقرار حكومت اسلامي و فراگير شدن در سراسر جهان كوشش كرديد و اکنون بیداری اسلامی مرهون رهبری مقتدرانه بنیانگذار انقلاب اسلامی و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده آنان است .

وی در ادامه افزود: آرامش امروز کشورمان و دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به ثمر رسیده و وظیفه هر یک از ما تبیین انقلاب و دستاوردهای آن به نسل جدید است و اميد است در هر جايگاهي كه حضور داريم دستاوردهاي انقلاب را پاسداري كنيم و در تربيت و ارتقاء علمي و فرهنگي جامعه كوشا باشيم.

شهردار فولادشهر با اشاره به اینکه این گونه مراسم صرفاً برای یادآوری ایثارگری شما عزیزان به خودمان است گفت: اگر بتوانیم کار توام با اثربخشی را در ادارات تسری بخشیم ، کم از ایثارگریهای دوران دفاع مقدس نیست.

دکتر کیانی رییس کمسیون فرهنگی و عضو شورای اسلامی شهرنیز در این مراسم بیان داشت : شهدا و ایثارگران حق بسزایی به گردن ما دارند .

وی درباره مقام شهید و شهادت اظهار داشت : شهید یعنی قداست ، شهید یعنی پاکی و امانت و شهید یعنی همه مولفه ها و خصایل خوب انسانی وی خطاب به فرزندان شهید و جانبازان شاغل در شهرداری گفت : ما باید با رفتار خودمان آرمانهای شهداء را حفظ نمائیم و باید برای شهروندان و دیگر کارکنان شهرداری به لحاظ رفتاری و گفتاری الگو باشیم.

ایشان در ادامه  گفت : همه ما وام دار خانواده شهدا هستیم و حضور جانبازان ، ایثارگران و خانواده های شهدا در هرجایی مایه خیر و برکت است

وی ادامه داد: امنیت و حضور ما در اینجا حاصل جانفشانی و ایثارگری شهدا و جانبازان است و مادامی که در این مسیر باشیم هیچگونه گزندی از طرف دشمن نخواهیم دید و باید همواره یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم

در ادامه تعدادی از جانبازان شاغل برخی درخواستهای خود را مطرح کردند .

شایان ذکر است در پایان این جلسه از جانبازان  و فرزندان شهید شاغل در شهرداری با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.

 

 

 

439 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 2 شهریور ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177