رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
تجليل از بانوان شاغل در شهرداری فولادشهربه مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم تقدیر از بانوان همکار در شهرداری فولادشهر برگزار گردید .

 دراین مراسم که با حضور دکتر محمدی شهردار، سرکار خانم مهندس کنارنگ رئیس شورای اسلامی، دکتر کیانی و مهندس لیموچی اعضای شورای اسلامی و کلیه بانوان شاغل در شهرداری برگزار گردید مهندس کنارنگ رئیس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از بانوان همکار خواستند به حضرت زهرا (س) ضمن پاسداری از ارزشهای دینی و اسلامی در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نمایند .

دکتر محمدی شهردار فولادشهر در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) از تلاش های بانوان شاغل در شهرداری تقدیر نموده و ابراز کرد: زنان و بانوان نیمی از جامعه شهری هستند که برخورداری از امکانات رفاهی و خدماتی حق طبیعی آنان می باشد که شهرداری فولادشهر در همین راستا احداث پارک ویژه بانوان را در دستور کار خود قرار داده است و در سال آینده به مرحله بهره برداری می رسد.

دکتر کیانی عضوشورای اسلامی در ادامه ضمن اشاره به این نکته که زنان در ساختن جامعه و رشد و اعتلای آن نقش اساسی دارند افزود: موفقيت هر مجموعه اي مرهون همكاري، همدلي و مشاركت صميمانه همه اعضاي آن در انجام بهينه وظايف محوله بوده و بانوان به لحاظ حساسیت و دقت در اجرای امور با همدلی و همفکری و در فضای کاری میتوانند در جهت ارتقاء سازمان و زمینه های مختلف از جمله مدیریت نقش موثری و تاثیر گذاری را ایفا نمایند.

در ادامه مهندس لیموچی عضو شورای اسلامی نقش زنان را در جامعه بسیار مهم دانست و افزود: نقش زنان در تربیت جامعه و مشارکتهای مؤثر آنها در عرصه های مختلف اجتماعی بسیار حائز اهمیت می باشد.

در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به بانوان شاغل در شهرداری اهدا گردید

 

 

 

 

 

618 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 2 شهریور ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177