رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
دیدار مدیریت شهری با نماینده ولی فقیه به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه نماز جمعه

 به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر بخشدار و شهردار با نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه فولادشهر بمناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه اولين نماز جمعه به امامت آيت الله طالقاني دیدار و گفت وگو کردند.

مهدی عبایی بخشدار فولادشهر در این ديدار گفت: بمناسبت 5 مرداد سالروز اقامه اولين نماز جمعه به امامت آيت الله طالقاني بر خود لازم دانستيم تا از حضور مستمر و اثر گذار امام جمعه محترم وهمكاري هاي همه جانبه ایشان در سطح بخش تقدير نماييم.

 وي اظهار اميدواري كرد: امیداست، هم چون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه امام جمعه محترم موجب تسهیل و تسریع فرآیند امور بخش باشيم.

دکتر محمدی شهردار فولادشهر نیز در اين ديدار با قدرداني و تشکر از امام جمعه فولادشهرگفت : نماز جمعه يادگار ارزشمند رهبر فقيد جمهوري اسلامي ايران و ثمره خون شهداست که همه بايد قدر اين فريضه را بدانيم و بابيان روايتي از اميرمومنان (ع) گفت هرکس درون خود را اصلاح کند خداوند ظاهر او را اصلاح خواهد کرد و هرکس به دين خود عمل کند خدا دنياي اورا کفايت ميکند.

حجت الاسلام و المسلمین سرافراز امام جمعه فولادشهر نیز ضمن تقدير از حضور بخشدار و شهردار ، به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه نخستین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به ظرفیت نماز جمعه افزود: نماز جمعه محور مسائل دینی، مذهبی و سیاسی است.

وی آگاهی بخشی، وحدت و همبستگی را از دیگر دستاوردهای نماز جمعه برشمرد و بیان داشت:نماز جمعه در همه ابعاد جامعه اثر گذار است.

نمااینده ولی فقیه همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی با ستاد نماز جمعه  را خوب و قابل قبول دانست و بر افزایش این تعامل در راستای بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های نماز جمعه تاکید و بیان کرد: نماز جمعه دژ محکمی برای حراست از دستاوردهای نظام است و کارکرد آن دارای ساختار دائم و اساسی در حوزه دینی و سیاسی است.

 در پايان بااهداء لوح سپاس از زحمات امام جمعه محترم تقدير گردید .

 

 

1187 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 14 آذر ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177