رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
تعاملات دوجانبه باعث وسعت خدمات به پرسنل شهرداری می شود

 

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر در راستای گسترش و توسعه تعامل میان مجموعه مدیریت شهری و تأمین اجتماعی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری  رئیس و نائب رییس شورای اسلامی و شهردار فولادشهر و جمعی از مدیران شهرداری با حضور در اداره کل تأمین اجتماعی اصفهان با دکتر ریاضی مدیر کل جدید دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر ذاکری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری با تأکید بر همکاری دو سویه شهرداریها و تأمین اجتماعی، اظهار داشت: عملکرد خوب این سازمان در حمایت از نیروی کار شهرداری بر کسی پوشیده نیست و ما نیز به همراه اعضای شورای شهر و شهرداران  بر این امر تأکید داریم تا با همکاری و همراهی مجموعه تأمین اجتماعی راهکار مناسبی برای رفع برخی از مسائل و مشکلات در چهار چوب قانون ارائه کنیم.

دکترمحمدی شهردار فولادشهر نیز در این دیدار ضمن قدر دانی از تلاش ها و خدمات  تامین اجتماعی در راستای رفاه حال مردم  به ویژه پرسنل و کارگران شهرداری  تامین اجتماعی را سازمانی مردمی و موثر ارزیابی کرد و همکاریهای مدیر کل تامین اجتماعی استان با شهرداری را مصداق بارز همدلی و همزبانی عنوان نمود و گفت : امید واریم این روند بیش از گذشته ادامه یافته و شهرداری نیز تکالیف و وظایف خود را به نحو مطلوب اجرا خواهد نمود.

مهندس باقری رییس شورای شهر نیز  تامین اجتماعی را یکی از مهمترین و تخصصی ترین دستگاه ها در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه دانست و گفت : تعامل دو سویه می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات کارکنان شهرداری باشد .

مدیر کل تأمین اجتماعی استان اصفهان نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها ، شهردار و اعضای شورای شهر اظهار داشت: دوست داریم تعاملات دو جانبه باشد لذا با توجه به وسعت خدمات پرسنل خدوم شهرداری،  تمام تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر و رفع مشکلات موجود  به کار خواهیم گرفت .

شایان ذکر است در این جلسه موضوعات بیمه پرسنل ، مشکلات باز نشستگان مطرح و مقرر گردید در جلسه ای سه جانبه با حضور مدیر کل تامین اجتماعی ، شهرداری و شورای شهر و اداره تامین اجتماعی فولادشهر کلیه موضوعات و مشکلات مطرح و جهت رفع آنها تلاش وافر به عمل آید .

 

 

286 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 13 دی ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177