رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم غبارروبی از گلزار شهدا برگزار شد

 

در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم عطرافشانی و غباروبی مزار شهدای شهر فولادشهر با حضور مهدی عبایی بخشدار فولادشهر، حجت اسلام محمدی منش مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد بخش فولادشهر، سروان رضایی فرمانده حوزه بسیج شهدای فولادشهر، مهندس شیروانی مدیر شرکت عمران فولادشهر، یوسفی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)  مصطفی زاده نائب رئیس شورای اسلامی، ناصری نماینده بنیاد شهید، معاون و مدیران واحد های شهرداری و جمعی از بسیجیان برگزار شد

در این مراسم حجت الاسلام محمدی منش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم و تبریک دهه مبارک فجر  گفت : شهدای انقلاب و همچنین شهدای ۸ سال دفاع مقدس بزرگ مردانی هستند که با رشادت و جانفشانی خویش نهال انقلاب را به ثمر رسانده و در برابر دشمن متجاوز از آن پاسداری و حمایت کردند تا حتی یک وجب از خاک این وطن به دست نااهلان نیفتد.

 وی تصریح کرد: امروز وظیفه ماست که در مناسبت ها و چه در روزهای عادی با تجلیل از مقام شهدا به هر شکل و طریقی دین خود را به آنها ادا کنیم و در راه اعتلای کشورمان و سربلندی وطن و انقلاب ادامه دهنده راه این عزیزان و گوش به فرمان مقام معظم رهبری به عنوان پرچمدار انقلاب باشیم و از هیچ کاری در راه سربلندی کشور و انقلاب اسلامی دریغ نورزیم.

حجت الاسلام محمدی منش بیان کرد: امروز با وجود همه دشمنی های نظام استکباری شاهد تداوم و گسترش راه و سیره امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و آرمان ها و ارزش های اسلامی در سطح جهان هستیم.

 

 

199 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 13 دی ماه 1399


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177