رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام برگزار گردید

مراسم بزرگداشت سی دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خردادماه در جوار شهدای گمنام با حضوربخشدار، شهردار ، مدیران نواحی و سازمان ها ی شهرداری فولادشهر، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولین بخش فولادشهر  برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمدی منش مدیر اجرایی رسیدگی به امور مساجد فولادشهربا بیان اینکه امام خمینی (ره) در طول عمر خود هرگز از آرمان‌های انقلاب و شهدا غافل نشد، گفت: همه مسئولان ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران باید رفتار و زندگی امام راحل را الگوی زندگی خود قرار دهند.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم بازخوانی اندیشه‌ها و افکار امام خمینی (ره)، افزود: این افکار و اندیشه‌ها باید به نسل سوم و چهارم انقلاب نیز منتقل و برای نسل‌های گذشته یادآوری شود.

حجت‌الاسلام محمدی منشتحول‌خواهی، تحول‌انگیزی و تحول‌آفرینی را از مهمترین خصوصیات امام راحل عظیم‌الشأن خواندند و تأکید کردند: برای زنده‌ماندن انقلاب باید با درس‌آموزی از این ویژگی نرم‌افزاری و عملیاتی امام، رویکرد تحولی و گرایش پرشتاب به بهتر شدن و حرکت جهشی را، در همه زمینه‌ها بخصوص در زمینه‌هایی که بی‌تحرکی یا عقب‌گرد داشته‌ایم با جدیت دنبال کنیم.

مدیر اجرایی رسیدگی به امور مساجد فولادشهر به انتخابات پیش رو اشاره داشت و افزود: در جمهوری اسلامی انتخابات باید در ابعاد مختلف حکمرانی تحول ایجاد کنند و از ویژگی تحول خواهی امام راحل در این راستا استفاده کنیم.

در پایان مراسم قبور شهدای گمنام با ذکر صلوات و قرائت فاتحه عطر افشانی و گلباران گردید

 303 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 05 اردیبهشت ماه 1400


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177