رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
روز شهرداری ها گرامی باد

 

14 تيرماه تحت عنوان «روز شهرداري و دهياري» از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و درج اين روز در سالنامه‌ رسمي كشور، شيوه نامه نكوداشت روز شهرداري می باشد.

روز 14 تیر ماه را به تمامی دست اندرکاران مدیریت شهری که با خدمت خالصانه،بی منت وشبانه روزی قدمی در جهت رفاه حال مردم و شهروندان بر می دارند تبریک وتهنیت عرض می نماییم.

 شهرداريها با توجه به وظائفي كه مطابق قانون براي سازماندهي امور مختلف شهرها برعهده دارند ، داراي جايگاه وي‍‍ژه اي در سطح مديريت شهري ، عموم شهروندان ، افكار عمومي ، نخبگان و صاحب نظران و
 رسانه ها هستند و مجموعه فعاليتها و تشكيلات شهرداريها به دليل ارتباط با زندگي روزمره تمامي شهروندان به طور منحصر به فردي در سطح جامعه مطرح است و شايد از اين حيث دستگاهي نظير آنها وجود نداشته باشد.

خادمين مردم در شهرداري ها شبانه روز در حال فعاليتند تا از طريق برنامه ريزي و اجراي اقدامات جديد،شهرها را مناسب زندگي و كار مردم نمايند.

14 تيرماه تحت عنوان «روز شهرداري و دهياري» از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و درج اين روز در سالنامه‌ رسمي كشور، شيوه نامه نكوداشت روز شهرداري می باشد.

 لذا از خدمات مجموعه مديريت شهري كشور به ويژه شهرداران ، مديران و كاركنان شهرداريها و سازمانهاي وابسته جهت ارائه خدمات مطلوب و بي منت به عموم هموطنان به ويژه اقشار ضعيف و محروم و تلاش هاي آنها براي برقراري عدالت و رشد و پيشرفت شهرها تقدیر وتشکر می گردد.

 

اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر

 

 

576 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 24 خرداد ماه 1401


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177