رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
جلسه هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی

صیدایی رئیس شورای اسلامی‌فولادشهر با اشاره به اینکه پیگیری مطالبات مردمی‌در چهارچوب قانون و رفع مشكلات، اولویت برنامه‌های شورای فولادشهر است، خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین مسؤلین و اعضای شورا شهر شد و گفت: این تعامل و همکاری می‌تواند راه گشای مشکلات حوزه شهری باشد.

صالحی فرماندار لنجان با اشاره به احصای مشکلات شهر توسط اعضای شورای فولادشهر، گفت: فرمانداری آماده هرگونه همکاری‌، تعامل و همفکری با مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری است و خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل امکان‌پذیر است .

وی در ادامه افزود: شهردار و شورای شهر باید فرصت خدمت به مردم را قدر دانسته و در این فرصت محدود در مسیر ارائه خدمات بهتر به مردم تلاش کنند، چرا که مردم خواهان برآورده شدن انتظارات و رفع مسائل و مشکلات شهر هستند.

در ادامه شهردار فولادشهر ضمن تشکر ازتلاش ها و اقدامات صورت گرفته  توسط فرماندار و مجموعه فرمانداری افزود: رفع مشکلات مردم در اولویت کاری شورای شهر و مجموعه شهرداری می باشد.

وی در ادامه به  مسائل و مشکلات  مسکن مهر این شهر اشاره داشت افزود با وجود احداث 32 هزار واحد مسکونی مهر در شهر فولاد شهر و وجود مشکلات در این حوزه نیاز است با کمک مسئولین این موارد مرتفع گردد چرا که شهر فولادشهر با  مدیریت دوگانه روبرو است و نیاز تلاش بیشتری با همکاری و همدلی جهت خدمتگذاری بیشتر به مردم است.

شایان ذکر است ازجمله مواردی که توسط دیگر اعضای شورای اسلامی در این جلسه مطرح گردید موضوعات فرهنگی ، ورزشی ، حمل ونقل ، موضوعات امنیتی ، ترافیکی ، بیکاری و... بود .

 

 

 

188 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 16 شهریور ماه 1400


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177