رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
نشست مشترک مدیریت شهری فولادشهر با رییس هیات فوتبال استان اصفهان

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر سید نوربخش صیدائی ریس شورای اسلامی در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در گفت : با توجه به استعدادهای ورزشی بخش فولادشهر رسالت اعضاء شورای شهر این است که تلاش کنند ورزش به جایگاه اصلی خودش برسد .

در ادامه دیگر احمد رضا مقصودی رییس کمسیون فرهنگی وررزشی شورای شهر نسبت با اشاره به خود استعداد های ورزشی فولادشهر در رشته های مختلف ، کمبود امکانات ورزشی ، عدم استقلال مدیریت ورزشی در فولادشهر و توسعه ورزش شهر خواستار رسیدگی به مشکلات موجود شد .

ایزدی شهردار فولادشهر نیز در این جلسه بااشاره به فعالیت های شهرداری و شورای شهر در خصوص توسعه ورزش آن را مثال زدنی دانست و گفت : مجموعه شورای شهر و شهرداری همچون گذشته آمادگی خود را در خصوص ترفیع جایگاه ورزش در شهر اعلام می دارد.

در ادامه طاهری رییس هیات فوتبال استان با اشاره به پتانسیل های ورزش در فولادشهر گفت : تمام تلاش خود را در راستای ارتقای ورزش فوتبال شهرستان به ویژه بخش فولادشهر به کار خواهیم بست .

شایان ذکر است این جلسه با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار ، معاونین شهرداری ، رییس و دبیر هیات فوتبال استان ، رییس هیات فوتبال شهرستان و فولادشهر برگزار گردید .

 

 

 

126 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 16 شهریور ماه 1400


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177