رهبری

مناسبت ها

معرفی شهرداری فولادشهر:

شهرداری فولادشهر در سال 1372 بر اساس مصوبه وزارت کشور بعد از تحویل شهر ذوب آهن اصفهان تاسیس گردید.

 ادامه...

فیش حقوقی

ساعت

 

 

 

 

 

 

مناسبت ها
اخبار روز
اولین جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری فولادشهر در سال ۱۴۰۱

با شروع سال جدید، اولین جلسه شورای اداری در شهرداری فولادشهر، به ریاست حسین ایزدی شهردار فولادشهر و با حضور معاونین، مدیران نواحی ، مدیران عامل سازمانها ، مدیران ادارات تابعه شهرداری برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری فولادشهر، حسین ایزدی در ابتدای جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت ، همچنین بهار قرآن و آرزوی موفقیت روز افزون برای کلیه همکاران، اذعان داشت: امیدواریم همزمان با شروع فصل بهار و آغاز رشد و نمو، شاهد ارتقای بعد معنوی و مشمول دعای "حول حالنا الی احسن الحال" شویم.

شهردار فولادشهر در ادامه سخنان خود افزود: بحمدالله سال گذشته مجموعه شهرداری با حمایتهای ارزنده اعضای شورای اسلامی توانست موفقیتهای چشمگیری کسب کند و ما رجاء واثق داریم تا در سال جدید که با درایت مقام معظم رهبری به نام سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین نامگذاری گردیده است بتوانیم خدمات بیشتری را به شهروندان فولادشهر، ارائه دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تمامی معاونت ها ، سازمان ها و ادارات  تابعه، باید برنامه ای مناسب در سال جاری به صورت کمی و کیفی ارائه نموده و با تمامی توان خود، برای تحقق اهداف عالیه شهرداری اقدام نموده و به وظایف مربوطه، هوشیارانه عمل کنند.

ایزدی همچنین تکریم ارباب رجوع و رضایت شهروندان را از مهمترین وظایف شهرداری برشمرد و خاطر نشان کرد: برای رسیدن به این مهم کارکنان باید نهایت تلاش و پشتکار خود را به کار گیرند.

گفتنی است، در این جلسه، معاونین و دیگر مدیران، خلاصه ای از عملکرد واحدهای مربوطه در سال ۱۴۰۰ را ارائه نموده و به تشریح برنامه های آتی پرداختند .

 

 

 

 

2550 بازدید ,

آخرین تاریخ به روزرسانی: 21 فروردین ماه 1401


حوزه شهردار

فرهنگی اجتماعی 

حوزه انفورماتیک

معاونت شهرسازی

معاونت عمرانی

حوزه حراست 

معاونت اداری و مالی

معاونت خدمات شهری

نظرسنجی
شهروندان محترم فولادشهر : ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی شما عملکرد این شهرداری را تا کنون چگونه ارزیابی می نمایید. با تشکر

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تلفن های شهرداری فولادشهر
   
تلفن شهرداری

031-52623013-15

031-52622001-3

دفتر شهردار

  031-52622317

سامانه پیام کوتاه

3000431717

 

 

روایط عمومی 

 031-52640060
 
آدرس پستی شهرداری فولادشهر

 فولادشهر ، بلوار آیت ا.. خامنه ای ، ساختمان شهرداری ، کد پستی : 8494671177